Facebookta Paylaş Tweetle

Ice Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
09 Eyl 2016
Yazar

Ice Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Robert Munic ve Antoine Fuqua tarafından oluşturulan 'Ice' Audience Network kanalının yaklaşan suç ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Amerikalı film yazarı Robert Munic "Empire", "Murder in the First" ve "The Cleaner" gibi dizi projeleri ile bilinir. ABD'li yönetmen Antonie Fugua ise "Training Day" filmindeki başarısı ile Oscar ödülü kazanmıştır. Dizinin üretimi Fuqua Films ve Entertainment One şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Dizi ilk kez iki yıl önce sipariş edilmiş ancak bazı aksaklıklardan dolayı askıya alınmıştır. Geçtiğimiz Ağustos ayında 10 bölümden oluşacak ilk sezon resmi olarak sipariş edilmiştir.

Kadroda rol alan oyuncular Jeremy Sisto (Law & Order, Six Feet Under), Cam Gigandet (The O.C.), Raymond J. Barry (The 100, Justified), Ray Winstone (Vincent), Donald Sutherland (Crossing Lines), Rey Gallegos (Sons of Anarchy), Judith Shekoni (Heroes Reborn), Ella Thomas (Mistresses) ve Chloe East (True Blood) olarak açıklanmıştır.

Konusu

"ICE" Los Angeles elmas tüccarlarının hain ve renkli dünyaları üzerinde duracak. Dizi, Los Angeles'ta "G & G Diamond" isimli bir aile şirketini işleten, elmas tüccarı "Green" ailesini merkezine alıyor.  Freddy (Jeremy Sisto) önemli bir elmas satıcısını öldürür. Üvey kardeşi Jake (Cam Gigandet) ise onu ve aile şirketini kurtarmak zorundadır.

Bu Yazı Toplam 9705 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM