Facebookta Paylaş Tweetle

The Orville Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
10 Eyl 2016
Yazar

The Orville Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Seth MacFarlane tarafından yaratılan ve başrolünü paylaştığı 'The Orville' Fox'un 2017 yılında gösterime girecek komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

Yetenekli aktör MacFarlane aynı zamanda animatör, yazar, yapımcı, şarkıcı, seslendirme sanatçısı ve yönetmen kişiliği ile de öne çıkmaktadır. Genellikle yarattığı animasyon sit-comlar Family Guy, American Dad!, Bordertown ve The Cleveland Show ile bilinmektedir. Blunt Talk ve Dads dizilerinin de yapımcılığını yapmıştır. Dizinin üretimi MacFarlane'in kendi yapım şirketi olan Fuzzy Door Productions ile 20th Century Fox Television şirketleri tarafından yapılacaktır. Tom Brady, Suzanne Martin, Rick Wiener ve Dottie Dartland Zicklin'in yönetici yapımcı olarak görev aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise "Iron Man" ve"Iron Man 2" filmlerinin yönetmeni Jon Favreau oturmaktadır.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Adrianne Palicki (Agents of S.H.I.E.L.D., Friday Night Lights, About a Boy), Scott Grimes (Justified), Penny Johnson Jerald (Castle, 24), Peter Macon (Shameless, Bosch), Mark Jackson, Halston Sage (Crisis, How to Rock), J Lee, Chad L. Coleman (The Walking Dead, The Expanse), Larry Joe Campbell ve Norm Macdonald (The Middle) rol almaktadır. Üretimine bu sonbahar başlanan ve 13 bölümden oluşacak ilk sezonun 2017-2018 sezonunda gösterime girmesi planlanmaktadır.

Konusu

400 yıl sonraki gelecekte geçecek dizi, gezegenler arası seyahat eden "The Orville" isimli bir keşif gemisinin mürettabatını konu edinecektir.

Bu Yazı Toplam 3383 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM