Facebookta Paylaş Tweetle

The Living and the Dead Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Tarih
11 Eyl 2016
Yazar

The Living and the Dead Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Ashley Pharoah ve Matthew Graham ikilisinin oluşturduğu 'The Living and the Dead' BBC'nin geçtiğimiz ay gösterime girmiş korku ve drama türündeki dizilerinden biridir.

İkili ile birlikte Faith Penhale ve Katie McAleese'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimi BBC America, BBC Cymru Wales, Monastic Productions ve Lookout Point Ltd. şirketleri tarafından yapılmaktadır. Bölümleri ortalama 60 dakika sürmekte, çekimleri ise İngiltere'nin Gloucestershire bölgesinde yapılmaktadır. Dizinin yönetmenliğini Samuel Donovan (Humans) ve Alice Troughton (Atlantis, Merlin) yapmıştır.

"Merlin" ile bilinen Kuzey İrlandalı aktör Colin Morgan'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Charlotte Spencer (Glue), Nicholas Woodeson (Rome), Isaac Andrews, Elizabeth Berrington, Sarah Counsell, Robert Emms, Amber Fernée, Joel Gillman (The Frankenstein Chronicles), Tallulah Haddon, Kerrie Hayes, Liam McMahon, David Oakes, Marianne Oldham, Harry Peacock, Chloe Pirrie (War & Peace), Pooky Quesnel, Malcolm Storry ve Steve Oram rol almaktadır.

1894 yılında geçen dizide, annesinin ölümünden sonra Nathan Appleby (Colin Morgan) ve eşi Charlotte (Charlotte Spencer) ailesinden miras kalan çiftliğe dönmek zorunda kalırlar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak ve tarımcılıkla uğraşmak isterler. Ancak çiftlikteki garip olaylar ve doğaüstü güçler onların hem evliliklerini hem de hayatlarını tehtid eder. Yerel bir adamın rivayetine göre miras kalan arazi, vaftiz olmadan ölen genç bir kızın hayaleti ile lanetlenmiştir.

Toplam altı bölümden oluşan dizinin gösterimi 28 Haziran - 2 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılmıştır. Final yapan dizinin ikinci sezonu olmayacağı açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 4098 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM