Facebookta Paylaş Tweetle

Survivor's Remorse Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
11 Eyl 2016
Yazar

Survivor's Remorse Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

'Survivor's Remorse' Starz kanalının 2014 yılından beri devam eden ve yakında 4. sezon gösterimini yapacak komedi türündeki dizilerinden biridir.

Dizinin yaratıcılığı Amerikalı aktör ve yazar Mike O'Malley (Shameless) tarafından yapılmıştır. O'Malley ile birlikte LeBron James, Tom Werner, Maverick Carter, Paul Wachter, Victor Levin ve Hilton Smith yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Yapımcı koltuğunda ise Paul Marks (Narcos, Chuck) oturmaktadır. Çekimleri Atlanta'da yapılan dizinin bölümleri ortalama 30 dakika sürmektedir. Tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimi ise Spring Hill Productions, Werner Entertainment  ve O'Malley Ink şirketleri tarafından yapılmaktadır.

İlk kez 4 Ekim 2014 tarihinde ekranlara giriş yapan dizi sezonu altı bölüm ile kapatmıştır. İkinci ve üçüncü sezonları 10'ar bölümden oluşmaktadır. İzleyici grafiği her sezon giderek artan dizi 24 Ağustos 2016 tarihinde dördüncü sezon onayı almayı da başarmıştır.

Başrolünü Jessie T. Usher'in (Level Up) ve RonReaco Lee'nin (Complications, The Shield) paylaştığı dizide ayrıca Erica Ash (Shades of Blue), Teyonah Parris (Mad Men), Tichina Arnold (Everybody Hates Chris, Happily Divorced) ve Mike Epps (Uncle Buck) rol almaktadır.

Dizide, beklenmedik bir şekilde Atlanta'daki profesyonel bir basketbol takımıyla milyon dolarlık bir anlaşma imzalayıp herkesin ilgi odağı haline gelen Cam Calloway ve ailesi konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 1502 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM