Facebookta Paylaş Tweetle

Dark Matter Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
27 May 2015
Yazar

Dark Matter Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Kanada-Amerika ortak yapımı, Syfy kanalının yeni dönem bilimkurgu dizisi Dark Matter 12 Haziran'da ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Dark Horse Comics'in aynı isimli çizgi romanından uyarlanan, Joseph Mallozzi ve Paul Mullie tarafından geliştirilen dizinin 1. sezonu 13 bölümden oluşacak.

Syfy, uluslararası ortak yapımlar olan Spartacus, Lost Girl, Z Nation, Olympus, Bitten gibi başarılı yapıtların ardından bir yenisini daha ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Joseph Mallozzi, Paul Mullie, Jay Firestone ve Vanessa Piazza dizinin yapımcılığında yer alan isimler. 60 Dakikadan oluşacak bölümlerin çekimleri Toronto'da yapılıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Marc Bendavid (Bitten), Melissa O'Neil (Les Miserables), Anthony Lemke (White House Down), Alex Mallari Jr (Robocop), Jodelle Ferland (Twilight), Roger Cross (The Strain) ve Zoie Palmer (Lost Girl) isimleri yer alıyor.

Stargate: Atlantis dizisinden hatırladığımız David Hewlett'de dizide 4 bölüm görünecek. NCIS'ten hatırladığımız Torri Higginson ise misafir oyuncu olarak Komutan Delaney Truffault karakterine can verecek.

Altı yabancı, sahipsiz ve mürettebatsız bir uzay gemisinin içinde hafızalarını kaybetmiş olarak uyanır. Hiçbirşey hatırlamayan ve ne amaçla gemide olduklarını bilmeyen ekip bulundukları durumu çözmeye çalışırlar. Gizli sırlarla dolu yolculukta hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorundadırlar.

Bu Yazı Toplam 2255 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM