Facebookta Paylaş Tweetle

The Son Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
13 Eyl 2016
Yazar

The Son Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

ABD'li yazar Philipp Meyer'in aynı isimli romanından uyarlanan 'The Son' AMC'nin yaklaşan drama türündeki dizilerinden biridir.

Romanın TV'ye uyarlaması ve senaryo geliştirmesi Meyer ile birlikte Lee Shipman ve Brian McGreevy tarafından yapılmıştır. Tekli kamera sistemi ile çekilen dizinin yönetmenliğini Kevin Dowling (The Americans, The Strain, Bosch) ve Tom Harper (War & Peace, Peaky Blinders) yapmaktadır. Kevin Murphy'nin yapımcısı olduğu dizinin üretimi ise Sonar Entertainment şirketi tarafından yapılmaktadır.

"James Bond" karakteri ile tanınan İrlandalı aktör Pierce Brosnan'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Henry Garrett (Poldark), Zahn McClarnon (Fargo, Longmire), Meksikalı aktris Paola Nunez, Sydney Lucas, Electra Avellan, Caleb Burgess ve Natan Cruz rol almaktadır. Başlangıçta başrol oyuncusu olarak "Jurassic Park" filmleri ile bilinen Sam Neill ayarlandı ancak kişisel nedenlerden dolayı Neill diziden ayrılınca yerine Brosnan getirildi.

Konusu

Dizi, nesilden nesile devam eden bir Teksas petrol imparatorluğunun kanlı yükselişinin, süper güç oluşunun ve çöküşünün epik hikayesini ekranlara taşıyacak.

10 bölümden oluşacak ilk sezonun 2017 yılında başlaması bekleniyor.

Bu Yazı Toplam 6997 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM