Facebookta Paylaş Tweetle

One of Us Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Tarih
14 Eyl 2016
Yazar

One of Us Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

'One of Us' Harry ve Jack Williams kardeşler tarafından oluşturulmuş, BBC One kanalında yayınlanan, gerilim ve drama türündeki İngiliz dizilerinden biridir.

İkilinin önceki projeleri arasında "The Missing", "Tripped", "Fried" ve "Roman's Empire" dizi çalışmaları bulunmaktadır. Christopher Aird ve Colin Wratten'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin çekimlerini İngiliz yönetmen William McGregor (Poldark, Misfits) yapmaktadır. Two Brothers Pictures ve BBC Studios şirketleri tarafından üretilmekte, bölümler ise ortalama 60 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Juliet Stevenson (Atlantis), Joanna Vanderham (The Paradise), Laura Fraser (Breaking Bad), Joe Dempsie (Game of Thrones), John Lynch (The Fall), Georgina Campbell (Flowers, Tripped), Julie Graham (Shetland), Christian Ortega, Kate Bracken (Being Human), Steve Evets, Gary Lewis (Outlander), Adrian Edmondson (War & Peace), Kate Dickie (Game of Thrones), Kae Alexander, Elizabeth Healey, Debbie McGee ve Stuart Dutton olarak sıralanmaktadır.

Dizi, İskoçya'nın kırsal alanında yaşayan ve vahşice işlenmiş bir çifte cinayetle yüzleşen iki aileyi konu ediniyor. Adam Elliot ve Grace Douglas çocukluk aşklarını mutlu bir evlilikle tamamlar ve balayına çıkarlar. Balayından döndükleri anda vahşice öldürülürler. Aile yaşadıkları olayını şokunu ve acısını atlatmaya çalışırken fırtınalı bir gecede aracı kaza yapan, ağır yaralı bir adam kendi kapılarına dayanır. Aile korkunç bir ikilem ile karşı karşıya kalır. Katilin kaderi kendi ellerindedir. Şimdi ya merhamet ya da intikam zamanı!

Bu Yazı Toplam 6098 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM