Facebookta Paylaş Tweetle

Blunt Talk Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
27 May 2015
Yazar

Blunt Talk Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Senaryosunu Bored to Death'in yaratıcısı Jonathan Ames'in yazdığı, Family Guy'in yaratıcısı Seth MacFarlane'in yapımcılığını üstlendiği sit-com dizisi Blunt Talk yakında komedi seven izleyicileri ile buluşacak.

X-Men serisinde Profesör Charles Xavier karakteri ile izlediğimiz Patrick Stewart, Jacki Weaver, Adrian Scarborough ve Dolly Wells'in oyuncu kadrosunda yer alacağı dizi 22 Ağustos'ta ilk bölümü ile ekranlarda yayınlanacak.

Uzun yıllardan sonra ilk kez bir dizide başrol oyuncusu olarak rol alacak olan Stewart, kokain bağımlısı, İngiliz haber spikeri Walter Blunt karakterini canlandıracak. Yaptığı birkaç başarısız evlilikten sonra alkolik uşağı Harry Chandler (Adrian Scarborough) ile birlikte Los Angeles'e gelen Walter Blunt, talk-show programları ile Amerikalılara hayata dair tüyolar verecek. Bir yandan da eski eşleri, medya patronları, boy boy çocukları ve alkolik uşağı ile uğraşmak durumunda kalacak.

Jacki Weaver, 20 yıldır Walter ile birlikte çalışan menajer Rosalie Winter olarak dizide rol alacak. Some Girls dizisinde Anna olarak tanıdığımız Dolly Wells ise Walter'ın program yapımcısı Celia karakterini canlandıracak.

Dizi 2 sezon ve 20 bölüm olarak planlanmıştır.

Bu Yazı Toplam 1827 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM