Facebookta Paylaş Tweetle

Too Close to Home Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
15 Eyl 2016
Yazar

Too Close to Home Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

ABD'li aktör ve yapımcı Tyler Perry tarafından oluşturulan 'Too Close to Home' Amerikan kablo kanalı TLC'nin drama türündeki dizilerinden biridir.

Üretimi Tyler Perry Studios şirketi tarafından yapılan gösterinin bölümleri ortalama 42 dakika sürmektedir. 22 Ağustos 2016 tarihinde ekranlara giriş yapmış ve 1 Eylül'de ikinci sezon için yenilenmiştir. Şu ana kadar toplam beş bölümü yayınlanan dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşacaktır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Danielle Savre (Heroes), Brock O’Hurn, Kelly Sullivan (General Hospital), Brad Benedict, Brooke Anne Smith (Awkward.), Alpha Trivette (Banshee), Trisha Rae Stahl, Robert Craighead, Annie Thrash ve Curran Walters (Game of Silence) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, Alabama’daki işçi sınıfı hayatından kaçıp Washington D.C.’de yeni bir başlangıç yapmak isteyen "Anna" (Danielle Savre) isimli genç bir kadını merkezine almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı ile bir ilişki yaşadıktan sonra siyasi bir skandal haline gelen "Anna" olayın patlak vermesi ile birlikte eski hayatına geri dönmek ve geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır.

Bu Yazı Toplam 2016 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM