Facebookta Paylaş Tweetle

Easy Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
15 Eyl 2016
Yazar

Easy Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

ABD'li yönetmen ve yapımcı Joe Swanberg tarafından oluşturulan 'Easy' Netflix'in yaklaşan komedi türündeki dizilerinden biridir.

Amerikan bağımsız sinemasının önemli isimlerinden sayılan Swanberg, "mumblecore" filmlerin önemli bir figürü olarak kabul edilir. Kelime anlamı ile "mumblecore" ünlü oyuncuların yer almadığı, daha çok ilişkilerin sorgulandığı, bol diyaloglu, düşük bütçeli yapımlar anlamına gelir. Swanberg ile birlikte Alex Orr (Atlanta) yapımcı olarak hizmet vermektedir. 22 Eylül'de yayınlanacak dizinin ilk sezonu yarımşar saatlik sekiz bölümden oluşmaktadır.

Yüzüklerin Efendisi filminde canlandırdığı "Elf Legolas" karakteri ile ünlenen, İngiliz aktör Orlando Bloom'un başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Malin Åkerman (Billions, Childrens Hospital), Michael Chernus (Orange Is the New Black), Marc Maron (Maron), Kiersey Clemons (Extant, Transparent), Elizabeth Reaser (The Good Wife), Gugu Mbatha-Raw (Doctor Who, Undercovers, Touch), Jake Johnson (New Girl), Aya Cash (You're the Worst), Dave Franco (Greek, Scrubs), Jane Adams, Hannibal Buress (Broad City), Emily Ratajkowski, Aislinn Derbez, Mauricio Ochmann, Jacqueline Toboni (Grimm), Zazie Beetz (Atlanta) ve Evan Joingkeit (Frontier) rol almaktadır.

Konusu

Dizinin ilk sezonu, Chicago'da yaşayan bir grup insanın aşk, seks, teknoloji ve kültür kavramlarını ele alacaktır.

Bu Yazı Toplam 7612 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM