Facebookta Paylaş Tweetle

Crazyhead Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
16 Eyl 2016
Yazar

Crazyhead Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Misfits'in yaratıcısı Howard Overman tarafından oluşturulan 'Crazyhead' İngiliz-Amerikan yapımı, E4 ve Netflix'in yaklaşan kara mizah türündeki komedi dizilerinden biridir.

"Misfits" ile 2010 yılında "En İyi Drama Serisi" BAFTA ödülünü kazanan Overman ayrıca "Merlin" ve "Atlantis" dizi çalışmaları ile de bilinir. İlk bölümünü Al Mackay'in yönettiği dizide Overman ile birlikte Johnny Capps  (Atlantis, Merlin, Demons) ve Julian Murphy (Atlantis, Merlin, Demons) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. İngiltere'de E4 kanalında gösterilecek dizinin uluslararası yayın hakları Netflix'e aittir. Altı bölümden oluşacak ilk sezon 2017 yılı içerisinde gösterime girecektir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Cara Theobold (Downton Abbey, Together), Susan Wokoma, Riann Steele (Holby City), Lewis Reeves (Unforgotten), Arinze Kene (Youngers) ve Tony Curran (Defiance) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, iblisleri avlayan ve şeytan kovma işi yapan Amy (Cara Theobold) ve Raquel (Susan Wokoma) isimli iki çılgın arkadaşın dostluklarını, aşklarını ve sürükleyici hikayelerini konu edinmektedir.

Bu Yazı Toplam 3086 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM