Facebookta Paylaş Tweetle

You Me Her Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
17 Eyl 2016
Yazar

You Me Her Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

John Scott Shepherd (Save Me) tarafından oluşturulan romantik, komedi serisi 'You Me Her' Audience Network kanalının 2016 yılında gösterime girmiş dizilerinden biridir.

22 Mart 2016 tarihinde ekranlara giriş yapan dizi yayınlanan on bölümün ardından 24 Mayıs'da sezon finalini yapmıştır. 9 Haziran'da kanal tarafından yine onar bölümden oluşacak ikinci ve üçüncü sezon onaylarını da almıştır. Bölümleri ortalama 26-32 dakika arası sürmektedir.

Shepherd ile birlikte senaryo geliştirmesine Amerikalı yazar John H. Richardson katkıda bulunmuştur. Çekimlerini ise Hint kökenli, Kanada doğumlu yönetmen Nisha Ganatra yapmıştır. Ganatranın daha önceki yönetmenlik çalışmaları arasında Better Things, Mr. Robot, Shameless, Brooklyn Nine-Nine, Married ve Transparent örnek gösterilebilinir. Ayrıca Alan Gasmer, Peter Jaysen, Armand Leo, Chris Long, John Morayniss ve Bart Peters yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimlerdir.

Dizideki ana karakter oyuncuları Greg Poehler, Priscilla Faia, Rachel Blanchard ve Melanie Papalia olarak sıralanmaktadır. Jarod Joseph, Jennifer Spence, Ennis Esmer, Chelah Horsdal, Laine MacNeil ve Jerry Wasserman ise tekrarlayan rolleri ile görünmektedir.

Dizide evli bir çiftin başka bir kadınla "polyamory" ilişki yaşaması konu edilmektedir. Biraz daha açmak gerekirse evlisiniz, eşinizi seviyorsunuz ve aynı anda başka birinden hoşlanıyorsunuz. Eşinizin de haberi dahilinde birlikte oluyorsunuz. Bireylerin birden fazla sevgilisi olabiliyor ve eşinizde durumun bilincinde olup buna onay veriyor.

Bu Yazı Toplam 2579 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM