Facebookta Paylaş Tweetle

Gotham'a 3. Sezon Kim Dönüyor?

Tarih
18 Eyl 2016
Yazar

Gotham'a 3. Sezon Kim Dönüyor?

Fox'un 19 Eylül'de üçüncü sezon prömiyerini yapacak olan suç ve aksiyon serisi Gotham'a eski oyunculardan biri geri dönüş yapıyor.

Batman'in çocukluk dönemlerini ve Gotham City Polis Departmanı dedektifi James Gordon'un (Ben McKenzie) kötülerle savaşını konu alan dizi yeni gelişmeler ile üçüncü sezon çok daha fazlasını vaad ediyor. Bu sezon diziye süper güçleri olan daha fazla kötü adam dahil oluyor. En büyük değişikliklerden biri ise daha önce ölmüş olan karakterlerden bazılarının diziye yeniden katılacağıdır.

İzleyicilerin dirilmesini en çok beklediği karakter ise Cameron Monaghan'ın ustalıkla canlandırdığı ve "Joker" olduğu tahmin edilen Jerome Valeska karakteridir. Dizinin yönetici yapımcısı John Stephens geçtiğimiz ay bu karakterin diziye iade edileceğini doğruladı ve Monaghan Instagram hesabında bu konu ile ilgili “#GOTHAM.” başlıklı özel bir teaser yayınladı. Sadece boş bir beyaz ekrandan oluşan bu kısa videoda Monaghan "Merhaba Gotham" diye homurdanıyor ve ardından o ürpertici kahkahasını atıyor. Bu onun her ya da geç tekrar diziye dönüş yapacağının açık bir göstergesidir.

 

#GOTHAM

Cameron Monaghan (@cameronmonaghan) tarafından paylaşılan bir video (

)

Bu Yazı Toplam 1267 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM