Facebookta Paylaş Tweetle

Grace And Frankie 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
27 May 2015
Yazar

Grace And Frankie 2. Sezon Onayı Aldı

Marta Kauffman (Friends, Joey, Veronica's Closet) ve Howard J. Morris'in yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği, 44 ülkede 60 milyon abonesine hizmet veren Amerika'nın en büyük online film platformu Netflix'te yayınlanan komedi dizisi Grace And Frankie 2. sezon onayını aldı.

8 Mayıs'ta 13 bölümlük sezonun tüm bölümleri Netflix'te yayınlanan dizinin başrollerinde iki kez Oscar kazanan ünlü sinema yıldızı Jane Fonda ve bir çok kez Emmy ödülü kazanmış Lily Tomlin yer alıyor. Sam Waterston, Martin Sheen, Brooklyn Decker, Ethan Embry, June Diane Raphael ve Baron Vaughn kadroda yer alan diğer oyuncular olarak sıralanıyor.

Ayrıca yapımcı kadrosunda Jane Fonda, Lily Tomlin, Paula Weinstein, Dana Goldberg, David Ellison ve Marcy Ross'ta yer alıyor.

Variety dergisinde çıkan habere göre dizinin 2. sezonu 2016 yılında yayınlanacak. Dizinin yaratıcılarından Marta Kauffman, Netflix ile birlikte çalışmanın harika olduğunu, kısa sürede dizi hayranlarının tweet atarak veya arayarak dizinin ikinci sezonunu istediklerini belirtiyor. İkinci sezon olduğu için Netflix CEO'su Ted Sarandos'a teşekkür duygularını iletiyor.

Dizide, Grace Hanson (Jane Fonda) ve Frankie Bergstein (Lily Tomlin) birbirlerinden nefret eden iki ezeli rakibi canlandırıyor. Kocaları Sol Bergstein (Sam Waterston) ve Robert Hanson (Martin Sheen) aynı hukuk bürosunda avukat olarak çalışmakta ve boşanma davalarına bakmaktadırlar. Robert ve Sol birbirine aşık olduklarını duyurduktan ve eşlerini terk ettikten sonra Grace ve Frankie'nin hayatı alt-üst olur. Bu durum onların birbirlerine kenetlenmesine ve aralarında güçlü bir bağ oluşmasına sebep olur.

Bu Yazı Toplam 1629 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM