Facebookta Paylaş Tweetle

Flowers Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
20 Eyl 2016
Yazar

Flowers Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Japon kökenli İngiliz aktör, yazar ve yönetmen Will Sharpe tarafından oluşturulan 'Flowers' Channel 4 kanalında yayınlanan kara mizah türündeki dizilerden biridir.

Dizinin aynı zamanda yönetmenliğini de yapan Will Sharpe "Casualty", "The Wrong Door", "Sherlock" ve "Babylon" dizi çalışmaları ile de bilinir. Diederick Santer'in (Grantchester, EastEnders) yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin yapımcılığını ise Naomi De Pear (River) üstlenmektedir.

Başrollerini "The Night Manager" ve "Broadchurch" dizilerinin yıldızı Olivia Colman ile "The Mighty Boosh" ile bilinen İngiliz aktör Julian Barratt'ın paylaştığı dizide ayrıca dizinin yaratıcısı Will Sharpe, Daniel Rigby (Jericho (2016), Lilies, Big School), Sophia Di Martino (Casualty), Leila Hoffman (Bad Education), Georgina Campbell (One of Us, Tripped) ve Angus Wright rol almaktadır.

Dizi, "Flowers" ailesinin eksantrik bireylerinin yaşamına kara mizah tarzında bir bakış açısı atmaktadır. Aile bireyleri; çoçuk yazarlığı yapan Maurice (Barrat) isimli depresif bir baba, müzik öğretmeni eşi Deborah (Colman), 25 yaşındaki ikiz kardeşler; mucit oğlan Donald (Daniel Rigby) ve müzisyen lezbiyen kızı Amy (Sophia Di Martino), Maurice'nin yaşlı, kaçık annesi Hattie (Leila Hoffman) ve gay Japon ressam Shun'dan (Will Sharpe) oluşmaktadır.

25-29 Nisan 2016 tarihleri arasından yayınlanan dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşmaktadır. İkinci sezon onayını almayı da başarmıştır.

Bu Yazı Toplam 2762 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM