Facebookta Paylaş Tweetle

Heroes Reborn’a Bir İsim Daha Katıldı

Tarih
28 May 2015
Yazar

Heroes Reborn’a Bir İsim Daha Katıldı

Orphan Black'te Paul Dierden karakterini canlandıran Kanada'lı aktör Dylan Bruce, NBC kanalının önümüzdeki sonbahar ekranlara getireceği bilimkurgu, süper kahraman dizisi Heroes Reborn'a katıldı.

Yayınlandığı dönem izleyici rekorları kıran ancak ilerleyen sezonlarda saçmalamaya başlayan senaryosu ile reytingleri düşen ve NBC tarafından iptal edilen Heroes dizisi yeniden ekranlara gelmek üzere. Yapımcılığını Heroes'in yaratıcısı Tim Kiring'in üstleneceği dizi 13 bölümden oluşacak.

Eski ve yeni oyuncularla harmanlanacak olan dizi, Heroes'in devamı niteliğinde olacak ve olağanüstü yeteneklere sahip sıradan insanları konu alacak.

Kadronun son haline baktığımızda eski oyunculardan Masi Oka, Jack Coleman, Jimmy Jean-Louis, Greg Grunberg yeni oyunculardan ise Zachary Levi, Robbie Kay, Danika Yarosh, Judith Shekoni, Ryan Guzman, Kiki Sukezane, Henry Zebrowski, Rya Kihlstedt, Gatlin Green ve yeni katılan Dylan Bruce olarak şekillendiğini görüyoruz.

Dylan Bruce'un canlandıracağı karakterle ilgili henüz bir detay verilmese de, onunda süper güçlü yeteneklerden biri olacağı hakkında tahmin yürütebiliriz. Kimbilir belki de en güçlü ve en kötü karakter Sylar'ın yerini o alır.

Bu Yazı Toplam 2117 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM