Facebookta Paylaş Tweetle

Hell On Wheels 5. Sezon Prömiyeri Belli Oldu

Tarih
28 May 2015
Yazar

Hell On Wheels 5. Sezon Prömiyeri Belli Oldu

AMC'nin western tarzında kurgulanmış tarihi draması Hell On Wheels 5. ve son sezonu ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Joe Gayton ve Tony Gayton tarafından kurgulanan dizinin yönetici yapımcı koltuğunda Jeremy Gold oturuyor. Ayrıca yapımcılığında Gayton kardeşlerle birlikte David Von Ancken de yer alıyor.

Başrolünde Anson Mount'un rol aldığı dizinin kadrosunda Colm Meaney, Common, Dominique McElligott, Colm Meaney, Ben Esler, Phil Burke, Tom Noonan ve Eddie Spears isimleri de yer alıyor.

4. Sezon finalinde Cullen Bohannon'u (Anson Mount) eşini kaybetmesinin ardından, yeni iş anlaşmasına istinaden, binlerce evin olduğu, çinli işçilerin bulunduğu bir dağ kasabasına gittiğini görmüştük. 5. Sezon Central Pacific ve Union Pacific Demiryolu arasındaki çekişmeyi konu edinecek.

Tüm iyi şeylerin sonu geldiği gibi her güzel dizininde bir finali vardır. Hell On Wheels 5. ve son sezonuna 18 Temmuz Cumartesi günü başlangıç yapacak. Son sezon ikiye bölünecek ve 14 bölümden oluşan beşinci sezonun sadece 7 bölümü yayınlanacak. Kalan bölümler ise 2016 yaz aylarında izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 1683 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

1 Yorum


  • Avatar

    Selim diyor ki:

    İstanbul / 01-12-2015

    "Bohannon reisi özledik. Keşke tüm bölümler birden yayınlansaydı. 7 bölüm için mi 1 yıl bekledik. Ardından 7 bölüm için 1 yıl daha bekle bu nasıl bir mantık anlamıyorum."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM