Facebookta Paylaş Tweetle

Nazneen Contractor Heroes Reborn’a Katıldı

Tarih
29 May 2015
Yazar

Nazneen Contractor Heroes Reborn’a Katıldı

Geçtiğimiz gün oyuncu Dylan Bruce'nin Heroes Reborn’a katıldığı haberini vermiştik. Bugün ise 24 dizisinde Kayla Hassan, The Border'da Layla Hourani olarak bilinen Hindistanlı oyuncu Nazneen Contractor'un kadroya dahil edildiğini duyuralım.

NBC'nin yaklaşan dizisi Heroes Reborn'un yapımcılığı orjinal seri Heroes'i yaratan Tim Kring tarafından üstlenilecek. Orjinal serinin devamı niteliğinde 13 bölüm olarak planlanan dizi olağanüstü yeteneklere sahip bir grup insanın etrafında dönecek.

Diziye yeni katılan oyuncu Nazneen Contractor sert ve saldırgan bir karakter olan Farah'ı canlandıracak. Covert Affairs dizisinde Sydney karakteri ile de hatırlanan oyuncu geçtiğimiz günlerde ABC'nin yeni komedi dizisi 46 Percenters'ın pilot bölümünde rol aldı.

Eski oyunculardan Greg Grunberg, Jack Coleman , Masi Oka, Jimmy Jean - Louis'in yer alacağı kadroya Zachary Levi (Chuck), Robbie Kay (Once Open a Time), Ryan Guzman (Pretty Little Liars), Dylan Bruce (Orphan Black), Nazneen Contractor yeni eklenen isimlerden bazıları oldu.

Önümüzdeki sonbahar NBC'de yayınlanacak dizinin yayın günü perşembe olarak planlanmış.

Bu Yazı Toplam 1542 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM