Facebookta Paylaş Tweetle

Lost in Space Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
29 Eyl 2016
Yazar

Lost in Space Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

1965-68 yılları arasında yayınlanan aynı isimli diziden uyarlanan 'Lost in Space' Netflix'in yaklaşan bilimkurgu dizilerinden biridir.

Orjinali ABD'li yönetmen ve yapımcı Irwin Allen tarafından oluşturulan dizi CBS kanalında toplam üç sezon seksen üç bölüm yayınlanmıştır.

Modern çağa uyarlaması ise "Dracula Untold", "The Last Witch Hunter" ve "Gods of Egypt" film çalışmaları ile bilinen Matt Sazama ve Burk Sharpless ikilisi tarafından yapılmıştır. İngiliz yönetmen Neil Marshall'ın (Game of Thrones, Black Sails, Constantine) çekimlerini yaptığı dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşacaktır. ABD'li yapımcı ve senarist Zack Estrin'in (The Whispers, Prison Break) showrunner olarak görev aldığı dizinin üretimi ise Legendary Television ve Applebox şirketleri tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Kevin Burns, Marc Helwig ve Jon Jashni yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimlerdir.

Oyuncu kadrosunda şu ana kadar rol alan isimler Hollywood ve Bollywood filmlerindeki oyunculukları ile bilinen İngiliz aktör Toby Stephens (Black Sails), Molly Parker (House of Cards, Deadwood), Taylor Russell (Falling Skies) ve Maxwell Jenkins (Sense8) olarak açıklanmıştır.

Orjinal serinin bir başka versiyonu olarak kurgulanacak dizide, uzayda hayatta kalmak için mücadele eden Robinson ailesinin maceraları konu edilecektir.

Molly Parker dizide, daha iyi bir dünya ve yeniden bir yaşam için ailesini uzaya götürmeye karar veren cesur ve zeki uzay mühendisi "Maureen Robinson" karakterini canlandıracaktır. Toby Stephens ise keşif komutanı, astrofizikçi baba "John Robinson" olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Bu Yazı Toplam 1948 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM