Facebookta Paylaş Tweetle

Designated Survivor ve Speechless Tam Sezon Onayı Aldı

Tarih
29 Eyl 2016
Yazar

Designated Survivor ve Speechless Tam Sezon Onayı Aldı

ABC yeni dönem politik gerilim serisi 'Designated Survivor' ve komedi dizisi 'Speechless' için tam sezon onayı verdi.

21 Eylül'de ekranlara giriş yapan her iki dizide tam sezon onayı alarak bölüm sayıları 22'ye çıkarıldı.

Başlangıçta 13 bölüm olarak duyurulan "Designated Survivor" Çevre Bakanı Thomas "Tom" Kirkman'ın üzerine odaklanıyor. Washington, DC'ye düzenlenen terör saldırısının ardından, tüm kabine üyelerinin ölmesi ile ABD Başkanı seçilen Tom'un komplo teorilerinin içine sürüklenmesini konu ediniyor. Başrolde ise "24" dizisi ile bilinen Emmy ve Altın Küre ödüllü oyuncu Kiefer Sutherland rol alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca "Nikita" nın yıldız oyuncusu Maggie Q, Natascha McElhone, Adan Canto, Italia Ricci, LaMonica Garrett, Tanner Buchanan ve Kal Penn rol alıyor.

Pilot bölümü 18-49 yaş arası yetişkinlerde 10,04 milyon izleyici toplayan gösteri eleştirmenler ve izleyiciler tarafından da olumlu notlar aldı. Rotten Tomatoes sitesi 49 oy ile %84 ortalama olarak diziyi değerlendirdi. Metacritic sitesinden ise 35 inceleme ile %71 derece elde etti.

İngiliz oyuncu ve şarkıcı Minnie Driver'ın başrolünü paylaştığı "Speechless" ise tüm zorluklara karşı mücadele eden, benzersiz kişilikteki Dimeo ailesinin hikayesini anlatıyor. İlk bölümü ile 18-49 yaş arası yetişkinlerde 7,38 milyon izleyici toplayan dizi Rotten Tomatoes sitesinden 40 oy ile %98 derece elde etti. Metacritic sitesinden ise 29 inceleme karşılığı %79 puan aldı.

Bu Yazı Toplam 1239 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM