Facebookta Paylaş Tweetle

Dominion 2. Sezon Fragmanı

Tarih
29 May 2015
Yazar

SyFy kanalının kıyamet senaryolu doğaüstü dizisi Dominion 2. sezon için yeni bir fragman yayınladı. Vaun Wilmott tarafından yaratılan dizi 9 Temmuz'da izleyicileri ile buluşacak.

Peter Schink ve Scott Stewart tarafından yaratılan Kıyamet Melekleri (Legion) isimli sinema filminden uyarlanan dizinin 2. sezonu 13 bölümden oluşacak.

Oyuncu kadrosunda Christopher Egan, Tom Wisdom, Roxanne McKee, Luke Allen-Gale, Shivani Ghai, Rosalind Halstead, Anthony Head ve Alan Dale gibi isimlerin yer aldığı dizinin yapımcıları ise David Lancaster, Michel Litvack, Tom Lieber, Todd Slavkin ve Vaun Wilmott olarak sıralanıyor.

İlk sezonu 13 bölüm üzerine kurulan Dominion sezona erken veda etmek durumunda kalmıştı. Yayınlanan 8. bölüm sonunda sezon finalini yaparak kanal yöneticilerinin dizi hayranları tarafından tepki almasına yol açmıştı.

Reytingleri düşük seviyeler elde eden dizi, eleştirmenler tarafından da vasat olarak değerlendirildi. 2. Sezonuda bu şekilde devam ederse dizinin geleceği pekte parlak görünmüyor.

Dizide, 25 yıl kadar önce Tanrı'nın kaybolduğu bir evrende melekler ve insanlar arasındaki savaş konu ediliyor.

Bu Yazı Toplam 1262 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM