Facebookta Paylaş Tweetle

Stitchers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
30 May 2015
Yazar

Stitchers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Jeffrey Alan Schechter tarafından yaratılan paranormal drama dizisi Stitchers 2 Haziran'da ABC Family ekranlarında yayınlanacak. Dizinin 1. sezon başlangıcı için ABC Family 5 bölüm sipariş verdi.

Oyuncu kadrosunda Emma Ishta, Kyle Harris, Salli Richardson-Whitfield, Ritesh Rajan ve Allison Scagliottifg gibi isimlerin yer alacağı dizinin yapımcılığını Jeffrey Alan Schechter, Jonathan Baruch ve Rob Wolken üstlenecek.

Kadroya baktığımızda Salli Richardson-Whitfield dışında pek oyunculuk kariyeri olmayan genç yetenekleri görüyoruz. Salli Richardson-Whitfield SyFy kanalında 2006-20012 yılları arasında altı sezon yayınlanan Eureka dizisinde Dr. Allison Blake karakteri ile hafızalarda yer etmiştir. Ayrıca birçok film ve dizinin çeşitli bölümlerinde rol almıştır.

"A Stitch in Time" isimli bölümü ile sezona başlangıç yapacak olan dizinin 1. bölüm yönetmenliğini Todd Holland yapacak. "Friends in Low Places" isimli 2. bölümün yönetmeni ise Steve Robin olacak.

Emma Ishta dizide gizli bir devlet ajanı olarak çalışan Kirsten karakterini canlandıracak. Son zamanlarda işlenen cinayetlerin sebebini bulmak için cesetlerin belleklerine girecek ve anılarından yararlanarak vakaları çözecek.

Kyle Harris ise işinin uzmanı bir nörolog olan Cameron karakterine can verecek.

Salli Richardson-Whitfield'ın operasyon başkanı Maggie karakterini canlandıracağı dizide Ritesh Rajan biyoelektrik mühendisi Linus olarak karşımıza çıkacak. Allison Scagliottifg'ı ise Kirsten'in bilgisayar meraklısı oda arkadaşı Camille olarak izleyeceğiz.

Bu Yazı Toplam 4559 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM