Facebookta Paylaş Tweetle

American Horror Story 7. Sezon Onayı Aldı

Tarih
04 Eki 2016
Yazar

American Horror Story 7. Sezon Onayı Aldı

FX'te korku devam ediyor. Kanal, korku ve antoloji serisi American Horror Story'i yedinci sezon için yeniledi.

Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından oluşturulan dizinin yenilenmesi sürpriz olmadı. Geçtiğimiz ay Murphy 7. sezonun olacağına dair ipuçlarını vermişti. Resmi olarak yenileme haberi FX Networks ve FX Productions CEO'su John Landgraf tarafından bugün açıklandı. Emmy, Altın Küre ve AFI ödülü kazanan gösteri, önümüzdeki yıl 7. sezon için geri dönecektir.

Landgraf yaptığı açıklamada Ryan ve Brad ile birlikte ekibin tüm yazarlarına, çıkardıkları olağanüstü işten dolayı gurur duyduklarını söyleyerek, beraber yürümekten onur duyduklarını belirtti. Kendine has eşsiz tarzı ile her bölümün olay olduğunu belirten Landgraf tüm ekibe ve oyuncularına teşekkürlerini iletti.

Henüz üç bölümü yayınlanan dizinin altıncı sezon gösterimi devam etmektedir. 6. sezon toplam 10 bölümden oluşacaktır. Bu sezon oyuncu kadrosunda Evan Peters, Sarah Paulson, Lily Rabe as Shelby Miller, Denis O’Hare, Kathy Bates, Angela Bassett, Finn Wittrock, Wes Bentley, Matt Bomer, Lady Gaga, Cheyenne Jackson, Leslie Jordan, Cuba Gooding, Jr. ve Jacob Artist rol almaktadır.


Güncelleme | 21 Temmuz 2017

American Horror Story 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

"American Horror Story" dizisinin 7. sezon prömiyer tarihi 5 Eylül 2017 Salı olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 1398 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM