Facebookta Paylaş Tweetle

The Middle Konusu - Tanıtım (Dizi 2009)

Tarih
05 Eki 2016
Yazar

The Middle Konusu - Tanıtım (Dizi 2009)

Eileen Heisler ve Deann Heline ikilisi tarafından oluşturulan 'The Middle' ABC kanalının 2009 yılından beri gösterimi devam eden, sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

Aynı zamanda yönetici yapımcı olarak hizmet veren ikilinin daha önceki ortak projeleri arasında "Roseanne", "Lipstick Jungle", "Committed", "Three Sisters" ve "Murphy Brown" sayılabilir. Yapımcı olarak ise Werner Kalian, Vijal Patel, Roy Brown ve Robin Shorr dizide görev almaktadır. Üretimi Blackie and Blondie Productions ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 21 dakika sürmektedir. Çekimler tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır. Çok sayıda ödül alan ve eleştirmenlerce övgüler alan dizinin bugüne kadar yedi sezon yüz altmış sekiz bölümü yayınlanmıştır. Sekizinci sezon prömiyeri ise 11 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır.

Başrollerini iki kez Emmy ödülü kazanan Amerikalı aktris Patricia Heaton (Everybody Loves Raymond) ve en iyi "Scrubs" dizisi ile bilinen ABD'li aktör Neil Flynn'ın paylaştığı dizide ayrıca Charlie McDermotti, Eden Sher, Atticus Shaffer ve Chris Kattan rol almaktadır.

Orta sınıf bir aile, Ortabatı'da bir yaşam ve Orta yaşlı bir çift. The Middle!
Dizide, Indiana'nın küçük kurgusal kasabası Orson'da ikamet eden Frankie Heck'in (Patricia Heaton) harika bir eş olarak, ev hayatı, iş hayatı ve üç çocuğunu yetiştirme çabası hikaye ediliyor. Frankie'nin sorunları çözme becerisi ve zeka dolu esprileri tüm bu karmaşık hayatı çekilir kılıyor.

Bu Yazı Toplam 1648 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM