Facebookta Paylaş Tweetle

Containment Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
31 May 2015
Yazar

Containment Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Belçika'da yayınlanan Cordon dizisinden uyarlanan Containment, CW kanalının yeni projeleri arasında yer alıyor.

The Vampire Diaries ve The Originals gibi başarılı dizilere imza atmış Julie Plec tarafından yaratılan dizi, kanalın iddialı yapımlarından biri olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda David Gyasi (Interstellar), Christina Moses (Starship: Apocalypse, Starship: Rising), Chris Wood (The Vampire Diaries), Hanna Mangan Lawrence (Spartacus: War of the Damned), Kristen Gutoskie (Beaver Falls), George Young (Casualty), Claudia Black (The Originals, Farscape) ve Trevor St. John (One Life to Live) isimleri rol alacak.

Yönetmen koltuğunda David Nutter'in oturacağı dizinin ortak yapım şirketleri ise Eyeworks, My So-Called Company ve Warner Bros. Television olacak.

Konusu ise;

Atlanta'da ortaya çıkan gizemli ve ölümcül bir virüs hızla yayılmakta ve tüm bölge karantina altına alınmaktadır. Yerel ve federal yetkililer virüsü yok etmek için çareler aramaktadır. Bölge ikiye ayrılmış aileler parçalanmış, insanlar sevdiklerinden ayrı düşmüştür. Karantinaya alınanlar hayatta kalabilmek için umutsuzca savaşırken, karantina dışında kalanlarda sevdiklerini kurtarabilmek için mücadele etmektedir.

David Gyasi karantina bölgesinden sorumlu Atlanta polisi Binbaşı Lex Carnahan olarak karşımıza çıkacak. Christina Moses ise Lex'in sevgilisi Jana karakterini canlandıracak. Jana karantina bölgesinde mahsur kalanlar arasında, Binbaşı Lex görevi ile duyguları arasında sıkışıp kalacaktır.

Lex'in en iyi arkadaşı Jake karakterini Chris Wood canlandıracak. O da kordonda sıkışıp kalanlar arasında yer alacak ve içerideki insanların kurtuluşu için mücadele edecek. Kristen Gutoskie ise öğrencilerini korumak için mücadele eden öğretmen Katie Frank karakterini canlandıracak.

2016 yılı başlarında CW kanalında izleyicileri ile buluşacak olan dizinin kesin tarihi henüz belirtilmedi.

Bu Yazı Toplam 7093 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM