Facebookta Paylaş Tweetle

The Whispers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
31 May 2015
Yazar

The Whispers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Yarın itibari ile ABC kanalı The Whispers (Fısıltılar) isimli yeni bir bilimkurgu, gerilim dizisini ekranlara getirmeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını Steven Spielberg'in üstlendiği dizinin başrollerinde American Horror Story dizisinden tanıdığımız  Lily Rabe ve Revenge'den hatırladığımız Barry Sloane yer alıyor.

Korku ve bilimkurgu yazarı Ray Bradbury'ın "Zero Hour" isimli kısa hikayesinden uyarlanan dizi Soo Hugh tarafından Tv için geliştirildi. Yapımcılığına Justin Falvey, Darryl Frank ve Zack Estrin'in de katkı sağladığı dizinin pilot bölüm yönetmen koltuğunda Mark Romanek oturuyor. Charles Beeson ise 2. bölüm yönetmenliğini yapacak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Heroes dizisinde Peter Petrelli olarak tanıdığımız Milo Ventimiglia, Derek Webster (Damages), Kristen Connolly (House of Cards), çocuk oyuncular Kylie Rogers ve Kyle Harrison Breitkopf ana karakterler olarak projede rol alacak oyuncular arasında.

Dizide, dünyayı ele geçirmeye çalışan görünmeyen uzaylıların fısıltılarla masum çocukları manipüle etmeleri konu ediliyor.

Lily Rabe dizide FBI çocuk uzmanı Claire Bennigan karakterini canlandırıyor. "Drill" denen hayali arkadaşın tehlikeli oyunlara bazı çocukları alet etmesinin ardından Claire olayları araştırmaya başlıyor. Aynı zamanda 3 ay kadar önce bir uçak kazasında öldüğünü sandığı kocası Sean Bennigan ile ilgili cevapları arıyor. Daha da kötüsü Claire'nin oğlu Henry'de (Kyle Harrison Breitkopf) "Drill"in oyununa dahil edilmiş kurbanları arasındadır. Claire'nin kocası John Doe / Sean Bennigan rolünü ise Milo Ventimiglia canlandırıyor. Barry Sloane ise Savunma Bakanlığı çalışanı Wes Lawrence olarak dizide rol alacak.

The Whispers 1 Haziran tarihinde "X Marks the Spot" isimli bölümü ile CW kanalında izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 2049 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM