Facebookta Paylaş Tweetle

Wicked City Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
31 May 2015
Yazar

Wicked City Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

ABC kanalının 2015-2016 dizileri arasında yer alan suç draması ve gerilim türündeki dikkat çekici bir başka dizisi de Wicked City oldu.

Steven Baigelman'in yazdığı ve yapımcılığını Laurie Zaks, Todd Lieberman, David Hoberman ile birlikte üstlendiği dizi daha önce L.A Crime olarak izleyicilere tanıtılmıştı. Dizinin yönetici yapımcı koltuğunda Robert D. Simon oturuyor. Yapım şirketleri ise ABC Studios ve Mandeville Production olarak görülmektedir.

Pilot bölüm çekimlerine 16 Mart tarihinde başlanan dizi Los Angeles ve California'da çekildi. Pilot bölüm yönetmenliğini Tom Shankland yapmış ve 2 Nisan tarihinde çekimleri tamamlanmıştır.

Dizinin öne çıkan isimleri arasında Gossip Girl dizisinde Chuck Bass karakterini canlandıran Ed Westwick, American Horror Story dizisi oyuncularından Taissa Farmiga, NBC'nin aile draması Parenthood'da oynayan Erika Christensen, Gabriel Luna (Matador), Karolina Wydra (True Blood) ve Anne Winters (Tyrant) yer alıyor.

Çeşitli dönemlerde meydana gelen olaylardan yola çıkarak, gerçek bir suç antolojisi olarak yayınlanacak dizide seks, uyuşturucu, cinayet ve popüler kültürel sorunlar işlenecek.

Ed Westwick dizide çapkınlığı ve karizması ile kadınları etkileyen ve onları öldüren seri katil Kent Galloway karakteri ile karşımıza çıkacak. Taissa Farmiga'nın gazeteci Karen McClaren karakterini canlandıracağı dizide Gabriel Luna ve Karolina Wydra cinayet dedektifleri Paco Contreras ve Dianne Gibbons olarak rol alacak.

Dizi 27 Ekim 2015 Salı günü ABC kanalında yayınlanacak.

Bu Yazı Toplam 2088 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM