Facebookta Paylaş Tweetle

Great News Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
10 Eki 2016
Yazar

Great News Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Emmy ödüllü komedi dizileri yazarı Tracey Wigfield tarafından oluşturulan 'Great News' NBC'nin yaklaşan sitcom türündeki dizilerinden biridir.

Wigfield daha önce "The Mindy Project" ve "30 Rock" dizilerine yaptığı senaryo çalışmaları ile bilinir. Wigfield ile birlikte Tina Fey, Robert Carlock ve David Miner yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Dizinin çekimlerini ABD'li yönetmen Beth McCarthy-Miller (30 Rock, Modern Family) yapmaktadır. Bölümleri yaklaşık 30 dakikadan oluşacak dizinin üretimini ise 3 Arts Entertainment, Little Stranger, Inc. ve Universal Television şirketleri yapmaktadır.

Dizinin başrol oyuncuları Briga Heelan (Cougar Town, Ground Floor, Undateable), iki Emmy ödüllü aktris Andrea Martin (Difficult People), John Michael Higgins (Happily Divorced), İngiliz aktör Adam Campbell (Harper's Island, Unbreakable Kimmy Schmidt), Horatio Sanz, Nicole Richie ve Kimrie Lewis-Davis (Scandal) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Meslektaşlarınızla iyi geçinmek bazen zor olabilir. Peki ya annenizle çalışıyorsanız? Katie (Briga Heelan) geleceği parlak, başarılı bir haber yapımcısıdır. Baskıcı annesinin aynı haber stüdyosunda stajyer olarak işe başladığını öğrendiğinde tüm dünyası alt-üst olur.

Bu Yazı Toplam 1587 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM