Facebookta Paylaş Tweetle

Count Arthur Strong 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
31 May 2015
Yazar

Count Arthur Strong 3. Sezon Onayı Aldı

BBC'nin sitkom dizisi Count Arthur Strong 3. sezon onayını aldı. Steve Delaney ve Graham Linehan tarafından yaratılan dizi 2016 yılında tekrar izleyicileri ile buluşacak.

Steve Delaney'in aynı isimli BBC 4 radyo şovundan uyarlanan dizi ilk kez 8 Temmuz 2013 tarihinde gösterime girdi. Altı bölümden oluşan birinci sezonun ardından 6 Ocak 2015 tarihinde yedi bölümden oluşan ikinci sezona devam etti. 30 dakikadan oluşan bölümlerin ilk sezonu BBC Two kanalında gösterime girmiş, sonraki bölümler BBC One kanalında yayınlanmaya başlamıştır.

İrlandalı yönetmen Graham Linehan'ın yönettiği dizide Steve Delaney, Rory Kinnear, Andy Linden, Ruth Posner, Dave Plimmer, Chris Ryman ve Zahra Ahmadi oynamaktadır. Yapımcılığını Richard Daws, Jon Rolph ve Gregor Sharp'ın yaptığı dizide yönetici yapımcı koltuğunda Richard Boden oturmaktadır.

3. sezon onayını alan dizi ile ilgili Steve Delaney ''BBC One'ın Count Arthur Strong'un yeni bir sezonunu sipariş etmesinden dolayı ben çok mutluyum." Ve alçakgönüllü bir hareketle "Fikirlerini değiştirmeden önce çabuk nereyi imzalayacağım?" şeklinde esprili bir açıklamada bulundu.

Graham Linehan ise "Arthur, Michael ve çetesinin maceralarının devam edeceğini duymaktan mutluyum" şeklinde açıklamada bulundu.

Eleştirmenler tarafından da genel olarak beğenilen dizi 2014 yılında BAFTA ödüllerine aday gösterildi.

Bu Yazı Toplam 2002 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM