Facebookta Paylaş Tweetle

3% Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
11 Eki 2016
Yazar

3% Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

İspanyol sinemacı Pedro Aguilera tarafından oluşturulan '3%' Netflix'in yaklaşan gerilim, bilimkurgu, drama türündeki Brezilya dizilerinden biridir.

2011 yılında aynı isimli web serisi olarak gösterilen dizinin senaryosu geliştirilerek Tv'ye uyarlanmıştır. Dizi, Netflix'in İngilizce dışında başka bir dilde ürettiği ilk yapım olma özelliği yanı sıra Brezilya için ürettiği ilk orjinal dizi olma ünvanına sahiptir. Bölümlerin çekimlerini César Charlone, Daina Giannecchini, Dani Libardi ve Jotagá Crema yapmıştır. Cesar Charlone ve Tiago Mello'nun yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimi Boutique Filmes şirketi tarafından yapılmaktadır. Çekimler Güney Amerika'nın en büyük kenti São Paulo'da yapılmaktadır. İlk sezon için 60 dakikadan oluşacak toplam yedi bölüm sipariş verilmiştir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Brezilyalı aktris Bianca Comparato, João Miguel, Mel Fronckowiak, Zezé Motta, Michel Gomes, Vaneza Oliveira ve Rodolfo Valente olarak sıralanmaktadır.

Gelecekte geçen dizide, bölünmüş bir dünyanın daha iyi ve gelişmiş tarafına geçmek için 20 yaşına gelen her insana bir şans verilir. Ancak adaylardan sadece %3'ü başarılı olur.

İlk sezon yayın tarihi 25 Kasım 2016 olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 6258 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM