Facebookta Paylaş Tweetle

Shades of Blue Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
01 Haz 2015
Yazar

Shades of Blue Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Jennifer Lopez'in başrolünü paylaştığı Shades of Blue aksiyon ve suç draması türündeki konusu ile NBC kanalının yeni sezon dizileri arasındadır.

Amerikalı yazar ve yapımcı Adi Hasak tarafından oluşturulmuş ve senaryosu kaleme alınmıştır.

NBC ekranlarında yayınlanacak olan dizinin erkek başrol oyuncusu ise Emmy ödüllü, Altın Küre adaylığı olan Ray Liotta olacak.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Drea de Matteo (The Sopranos, Sons of Anarchy), Warren Kole (The Following, Common Law), Dayo Okeniyi, Hampton Fluker, Vincent Laresca (Graceland, Weeds), Gino Anthony Pesi ve Sarah Jeffery gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak.

Jennifer Lopez ve Ryan Seacrest'in yapımcılığını üstleneceği dizi Ryan Seacrest Productions, Nuyorican Productions, Universal Television şirketlerinin ortak üretimi olacak. Jack Orman'ın sorumlu yapımcı olarak yer alacağı projenin yönetmen koltuğunda ise Rain Man filminin Oscar ödüllü yönetmeni Barry Levinson oturacak.

Jennifer Lopez'in Dedektif Harlee Santos rolünü oynayacağı dizide ünlü oyuncu hem bir anne hem de yasa dışı işler yapan yozlaşmış polislerle mücadele eden dürüst bir karakteri canlandıracak. FBI'ın yolsuzluklarla mücadele biriminde muhbir olarak göreve çağrılan Harlee, bir yandan ailesinin refahını sağlamak diğer yandan beraber çalıştığı polislere karşı ahlaki bir ikilemin içerisinde kalacak.

Bu yıl gösterime gireceği açıklanan dizinin yayın tarihi belli olmamakla birlikte önümüzdeki sonbahar NBC ekranlarında olması beklenmektedir.

Bu Yazı Toplam 2360 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM