Facebookta Paylaş Tweetle

Lucifer’a Bir Milyon Anne Tepkisi

Tarih
01 Haz 2015
Yazar

Lucifer’a Bir Milyon Anne Tepkisi

Sandman çizgi romanından uyarlanan ve önümüzdeki yıl ekranlara gelecek olan Fox'un suç ve korku draması Lucifer için koruyucu anneler tepki gösterdi ve dizinin iptal edilmesi için oy kampanyası başlattılar.

Geçtiğimiz günlerde Archie Comics'in çizgi roman yaratıcısı Dan Parent'e gay çizgi roman kahramanı Kevin Keller'den dolayı tepki gösteren "One Million Moms" bu sefer Lucifer için işbaşında.

One Million Moms (Bir Milyon Anne) medyanın çocuklar üzerindeki olumsuz etkilerini önlemek için mücadele eden bir örgüt. Fox'un yeni dizisinde şeytan Lucifer'ın genel olarak iyi olarak tasvir edilecek olması, sevimli bir karakter gibi gösterilmesinden dolayı internet sitesi üzerinden imza kampanyası başlattı. Dini inançlarla dalga geçildiği, hristiyanlığa saygısızlık ve incille alay edildiği, cinsellik ve şiddet içeren görüntüleri ile çocukları olumsuz yönlendirdiği gibi konulardan dolayı seferber olan hristiyan anneler dizinin iptal edileceğini umuyor.

Şu an itibari ile 12,879 imza toplamış bulunmakta. Siz de tepki göstermek isterseniz buradan oyunuzu kullanabilirsiniz.

Dizinin konusu, sıkılmış, mutsuz ve bıkkın olan cehennem kralı Lucifer'ın tahtından istifa ederek krallığını terk etmesi, Los Angales Polis Departmanı'nda suçluları cezalandırmak için polislere yardım etmesi üzerine işlenecek. Aynı zamanda bir gece kulübü de işleten Lucifer'ı geri dönmeye ikna etmek için Tanrı'nın elçisi Amenadiel da Los Angales'e gönderilir.

Bu Yazı Toplam 2286 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM