Facebookta Paylaş Tweetle

Rosewood Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
01 Haz 2015
Yazar

Rosewood Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Yapımcılığını ve senaristliğini Todd Harthan'ın (Psych, Dominion) üstlendiği drama dizisi Rosewood Fox'un 2015-2016 projeleri arasında yer almaktadır.

Başrollerini Morris Chestnut (Nurse Jackie) ve Jaina Lee Ortiz'in (The After) paylaştığı dizide Gabrielle Dennis (The Game, Blue Mountain State), Anna Konkle (Man Seeking Woman) ve Maggie Elizabeth Jones rol almaktadır.

Dr. Beaumont Rosewood (Morris Chestnut) Miami'nin özel ekipmanlı laboratuvarı bulunan en ünlü patoloji uzmanıdır. Miami Polis Departmanı'na cinayetleri aydınlatmak için otopsi yapmaktadır. Jaina Lee Ortiz dizide Miami PD cinayet dedektifi Villa karakterini canlandırmaktadır. Villa, Rosewood'un suçları çözmedeki yeteneklerine hayran olsa da, herşeye iyimser bakış açısına sinir olmaktadır. Bu muhteşem ikili birlikte çalışarak cinayetleri çözecek, suçluları yakalayacaktır.

Gabrielle Dennis ise Rosewood'un kızkardeşi, toksikoloji uzmanı Pippy karakterini canlandıracak. Anna Konkle'de DNA uzmanı Kathy Fern Clyde karakteri ile karşımıza çıkacak.

Dizi 23 Eylül 2015 Çarşamba günü ilk bölümü ile izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 2381 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM