Facebookta Paylaş Tweetle

Star Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
14 Eki 2016
Yazar

Star Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Lee Daniels ve Tom Donaghy ikilisi tarafından oluşturulan 'Star' Fox kanalının yaklaşan müzikal drama türündeki pembe dizilerinden biridir.

Amerikalı film, televizyon yapımcısı ve yönetmeni Lee Daniels dizilerden "Empire", filmlerden ise "Monster's Ball/Kesişen Yollar", "Precious/Acı Bir Hayat Öyküsü", "The Butler/Başkanların Hizmetkarı" çalışmaları ile bilinir. Oyun yazarı Tom Donaghy ise "The Mentalist" ve "The Whole Truth" dizilerinin senaryo yazarlığını ve yapımcılığını yapmıştır.

İkili ile birlikte Charles Pratt Jr. ve Jason Richman yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise The Beekeeper's Apprentice, Lee Daniels Entertainment ve 20th Century Fox Television şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Başrollerde rol alan isimler Jude Demorest (Dallas (2012)), Ryan Destiny (Low Winter Sun), Brittany O'Grady (The Messengers), Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu ve yapımcı Queen Latifah (Life Support, Bessie), usta aktör Benjamin Bratt (Law & Order, Private Practice, 24: Live Another Day) ve Nicholas Gonzalez (Pretty Little Liars, Sleepy Hollow, Jane the Virgin) olarak açıklanmıştır.

Konusu

Dizi, müzik piyasasında yükselmeye çalışan Star (Jude Demorest), Alexandra (Ryan Destiny) ve Simone (Brittany O'Grady) isimli üç yetenekli şarkıcı etrafında dönüyor. Star, annesinin ölümünden sonra bakım evlerinde yaşamış ve zorlu bir çocukluk dönemi geçirmiştir. 20 yaşındaki Alexandra ise New York'ta büyümüş, zengin bir ailenin çocuğudur. Ama o kendisini müziğe adamış ve ayrıcalıklı dünyasını korumuştur. Simone ise Star'ın kız kardeşidir. Star, beş yıl önce evlatlık olarak yerleştirildiği ancak kötü bir yaşam geçirdiği evden kardeşini kurtarmak için geri dönmüştür.

Queen Latifah dizide Atlanta'da güzellik salonu işleten ve bu üç kızın annesi gibi sevdiği "Carlotta" karakterini canlandırıyor. Benjamin Bratt ise bu üçlünün onu zirveye çıkaracağına ve kurtuluşu olacağına inanan, yetenek avcısı "Jahil" olarak karşımıza çıkacak. Nicholas Gonzalez ise Simone'ın kötü üvey babası olarak dizide rol alacak.

Dizinin ilk sezonu 13 bölüm olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 2688 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM