Facebookta Paylaş Tweetle

Mary Kills People Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
15 Eki 2016
Yazar

Mary Kills People Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tara Armstrong (Private Eyes) tarafından oluşturulan ve senaryosu geliştirilen 'Mary Kills People' Lifetime'ın yaklaşan kara mizah ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Rookie Blue'nun yaratıcısı Tassie Cameron yönetici yapımcı ve showrunner olarak dizide görev almaktadır. Üretimi ise Entertainment One, Corus Entertainment ve Cameron Pictures Inc. şirketleri tarafından yapılmaktadır. Bu yaz Toronto'da çekimlerine başlanan ve en az altı bölümden oluşacak dizinin 2017 Ocak ayında gösterime girmesi planlanmaktadır.

Hannibal'da "Dr. Alana Bloom" karakterini canlandıran Kanadalı aktris Caroline Dhavernas'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Beauty & the Beast dizisinde "Vincent" karakterini canlandıran Jay Ryan, Richard Short (Vinyl, 666 Park Avenue), Lyriq Bent, Greg Bryk (Bitten), Abigail Winter (Between), Charlotte Sullivan (Rookie Blue), Grace Lynn Kung ve Jess Salgueiro (Saving Hope) rol almaktadır.

Konusu

"Mary Kills People" bekar bir anne olan Dr. Mary Harris'i (Caroline Dhavernas) merkezine alır. Gündüzleri acil servis doktorluğu yapan Marry, geceleri plastik cerrah olan ortağı ile birlikte bir ölüm meleği misyonunu üstlenir. Kendine has yöntemleri ile ölümcül hastaların huzur içinde ölmesine yardımcı olarak yaşamlarına son verir. Şimdiye kadar kendisini gizlemeyi başarmıştır. Ancak bazı hastalarda ki ölümlerin nedenlerini araştırmak için başlatılan bir polis soruşturması başını belaya sokacaktır.

Bu Yazı Toplam 2859 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM