Facebookta Paylaş Tweetle

Sendhil Ramamurthy Heroes Reborn’a Katıldı

Tarih
02 Haz 2015
Yazar

Sendhil Ramamurthy Heroes Reborn’a Katıldı

2006-2010 Yılında yayınlanan Heroes dizisinde babasının cinayetini aydınlatmaya çalışan genetik bilimci Dr. Mohinder Suresh rolünün sahibi Sendhil Ramamurthy Heroes Reborn'a katılan yeni isim oldu.

Sendhil Ramamurthy canlandıracağı Dr. Mohinder Suresh karakteri ile Jack Coleman (Noah Bennet), Masi Oka (Hiro Nakamura), Greg Grunberg (Matt Parkman) ve Jimmy Jean -Louis (Haiti) ile birlikte Heroes Reborn'a orjinal seriden dahil edilen beşinci isim oldu.

Zachary Levi (Chuck), Dylan Bruce (Orphan Black), Robbie Kay (Once Upon a Time), Ryan Guzman (Pretty Little Liars), Nazneen Contractor, Danika Yarosh, Judith Shekoni, Kiki Sukezane, Henry Zebrowski, Rya Kihlstedt, Gatlin Green ise dizinin oyuncu kadrosuna yeni dahil edilen isimler arasındadır.

Canlandırdığı Dr. Mohinder Suresh karakteri ile dev bir kertenkele türü bir yaratığa dönüşen Sendhil Ramamurthy Heroes dizisinden sonra Psych, Covert Affairs, CSI: Miami, The Office ve Beauty & the Beast dizilerinde yinelenen karakter olarak rol almıştır.

Heroes dizisinin yaratıcısı Tim Kring'in yapımcılığını üstleneceği Heroes Reborn 13 bölümden oluşacak ve bu sonbahar NBC ekranlarında yayınlanacak.

Bu Yazı Toplam 1764 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM