Facebookta Paylaş Tweetle

Quantico Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
02 Haz 2015
Yazar

Quantico Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Quantico, Joshua Safran (Gossip Girl) tarafından yazılan ve yapımcılığını Mark Gordon ve Nick Pepper ile birlikte üstlendiği terörizm, gerilim ve dram odaklı ABC kanalının yeni sezon dizileri arasında yer almaktadır.

Dizinin kadın başrolünde Bollywood'un en çok kazanan ve Hindistan'ın popüler yıldızlarından Priyanka Chopra yer alıyor. Aynı zamanda şarkıcı olan aktris 2000 dünya güzellik yarışması birincisidir.

Erkek başrolünde ise NBC'nin iptal edilen dizisi Believe'de Tate karakterini canlandıran Jake McLaughlin oynayacak.

Dizide yer alacak diğer isimler ise Aunjanue Ellis (True Blood, The Mentalist), Yasmine Al Masri, Johanna Braddy (Greek), Tate Ellington (The Mindy Project) ve Graham Rogers (Revolution) şeklinde sıralanıyor.

Quantico, ABC Studios ve Mark Gordon Company şirketleri tarafından üretilmektedir.

Dizi, Virginia'da Quantico üssünde eğitim gören genç ve acemi bir grup FBI ajanı etrafında döner. Bir takım elemelerden sonra FBI akademiye katılan ve eğitim gören acemi ajanlar, Amerika'ya 9 Eylül'de yapılan tarihin en büyük terörist saldırısından sonra şüpheli durumuna düşer. Alex'in (Priyanka Chopra) saldırının ortasında yer alması onu en büyük şüpheli haline getirir. Alex bu durumdan kurtulmak, kendini temize çıkarmak için saldırının arkasındaki gerçeği arayacaktır.

Dizi 27 Eylül 2015 Pazar günü ABC kanalında yayınlanacak.

Bu Yazı Toplam 2856 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM