Facebookta Paylaş Tweetle

Blood and Oil Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
02 Haz 2015
Yazar

Blood and Oil Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Petrol dizisi söz konusu olduğunda tartışmasız akla gelen ilk isim Dallas olur. ABC kanalı petrolle ilgili Blood and Oil isimli yeni bir pembe diziyi önümüzdeki sonbahar ekranlara getirecek.

İlk olarak dizinin ismi "Boom" olarak açıklanmıştı. Daha sonrasında "Oil" olarak adlandırılan dizi en sonunda "Blood and Oil" de karar kıldı.

Dizinin senaryosu Josh Pate ve Rodes Fishburne tarafından yazıldı. Yapımcılığında ise bu iki isim ile birlikte Don Johnson ve Tony Krantz yer alacak.

Dizinin başrolünde 1980'lerin efsane dizisi Miami Vice da Sonny Crockett karakterini canlandıran Altın Küre ödüllü oyuncu Don Johnson yer alıyor. Ünlü oyuncunun bir başka en çok hatırlandığı dizi Nash Bridges'de canlandırdığı Inspector/Captain Nash Bridges karakteridir.

Tam oyuncu kadrosu ise Chace Crawford (Gossip Girl), Rebecca Rittenhouse (Red Band Society), Amber Valletta (Legends), Scott Michael Foster (Zero Hour), India de Beaufort (Jane by Design) ve Delroy Lindo (Believe) olarak sıralanmaktadır.

Pilot bölümü Salt Lake City'de çekilen dizinin yönetmenliğini Jonas Pate yaptı.

Amerikan tarihinin en büyük petrol keşfinden sonra gelişen Kuzey Dakota'nın "Bakken" kasabasında yeni bir yaşam başlar. Altına hücum zamanında olduğu gibi kentte yerleşim hızla gelişir. Yeni evli çift Billy Lefever (Chace Crawford) ve Cody Lefever (Rebecca Rittenhouse) zengin olma hayalleri ile kasabaya gelenler arasındadır. Ancak kasabanın en güçlü adamı Hap Briggs (Don Johnson) ile karşı karşıya kalacaklardır. Kasabanın şerifi Harrison rolünde ise Delroy Lindo oynamaktadır.

Dizi 27 Eylül 2015 Pazar günü ABC kanalında izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Bu Yazı Toplam 2531 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM