Facebookta Paylaş Tweetle

She's Gotta Have It Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
19 Eki 2016
Yazar

She's Gotta Have It Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Aynı isimli 1986 yapımı filmden uyarlanan 'She's Gotta Have It' Netflix'in komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

İki kez Oscar'a aday gösterilen ve Emmy ödülü kazanan, orjinal filmin yaratıcısı ve oyuncusu ABD'li yönetmen Spike Lee tarafından oluşturulan dizide eşi Tonya Lewis Lee'de (Miracle's Boys) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Otuz dakikalık 10 bölümden oluşacak tüm sezon Spike Lee tarafından çekilmiştir. Başlangıçta Showtime kanalı için düşünülen dizi, bir anlaşmazlık sonucu Netflix'e geçiş yapmıştır.

Başrolünü DeWanda Wise'ın (Shots Fired) paylaşacağı dizide ayrıca Anthony Ramos (Younger), Cleo Anthony (Extant, Transparent), Lyriq Bent (Rookie Blue), Saverio Guerra (Show Me a Hero) ve Sean Ryal rol almaktadır.

185 bin dolar bütçe ile on iki günde çekilen, 84 dakika uzunluğundaki film 7.137,502 dolar hasılat elde etmiştir. Filmin başrollerini Tracy Camilla Johns, Redmond Hicks, John Canada Terrell, Spike Lee ve Raye Dowell paylaşmaktadır.

Orjinal film, Tracy Camilla Johns'ın canlandırdığı Brooklyn’de yaşayan "Nola Darling" adlı siyahi bir kadının, iş ve arkadaş ortamı ile birlikte farklı karakterlere sahip üç adamla ilişkisini anlatır. Kibar ve iyi niyetli Jamie Overstreet (Tommy Redmond Hicks), Greer Childs (John Canada Terrell) isimli takıntıları olan bir model ve henüz yeteri derecede olgunlaşmamış, motor ağızlı Mars Blackmon (Spike Lee). Nola'ya aşık olan bu üç adam onu cezbetmek için herşeyi yapsa da özgürlüğüne düşkün olan Nola hepsini reddeder.

Dizide "Nola Darling" karakterini DeWanda Wise canlandırmaktadır. Anthony Ramos "Mars Blackmon", Lyriq Bent "Jamie Overstreet", Cleo Anthony ise "Greer Childs" olarak rol alacaktır.

Konusu

Yıldızının parlamasını sağlayan filmden uyarlanan bu Spike Lee dizisinde Nola Darling, üç aşığını idare ederken kendine ve hayallerine sadık kalmaya çalışıyor.

Bu Yazı Toplam 2258 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM