Facebookta Paylaş Tweetle

Prison Break Geri mi Dönüyor?

Tarih
03 Haz 2015
Yazar

Prison Break Geri mi Dönüyor?

Wentworth Miller ve Dominic Purcell'in başrollerini paylaştığı hapishaneden kaçış temalı aksiyon, polisiye dizisi Prison Break'in tekrar Fox ekranlarına geri dönmesi gündeme geldi.

Paul Scheuring'un yazdığı ve yapımcılığını Marty Adelstein, Neal H. Moritz, Dawn Parouse ile birlikte paylaştığı 2005-2009 yıllarında 4 sezon yayınlanan efsane dizinin 12 bölümlük mini seri olarak tekrar geri dönmesi konuşuluyor. Dizinin yaratıcısı Paul Scheuring proje ile ilgili yeni bir kaçış hikayesi olduğunu söylüyor.

En son The Flash dizisinde kötü adamlar Captain Cold ve Heatwave olarak karşımıza çıkan ikili, CW kanalının 2016 yılında yayınlanacak yeni dizisi DC’s Legends of Tomorrow dizisinde bir araya gelecekler. Bu durum çekimleri nasıl etkiler, hangi ara yayınlanır o da kafalarda ayrı soru işaretleri oluşturuyor. Muhtemelen çekimler birbirini aksatmayacak şekilde ara dönemlerde yapılır.

Heroes, X-Files, Twin Peaks ve 24 gibi bir dönem çığır açmış başarılı dizilerin geri dönüş kervanına Prison Break'te katılacak mı hep beraber göreceğiz.

TVLine'da çıkan haberlere göre proje söylenti aşamasında ve henüz ortada resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

Bu Yazı Toplam 1452 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

1 Yorum


  • Avatar

    Nihat Soyupak diyor ki:

    Bursa / 01-12-2015 03:49:57

    "Ölmüş adamı canlandıracaklar. Bu yapımcılardan korkulur. Birşey prim yaptımı sonuna kadar sömürürler."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM