Facebookta Paylaş Tweetle

Snowfall Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
20 Eki 2016
Yazar

Snowfall Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Oscar adaylığı bulunan ABD'li film yönetmeni, senarist ve yapımcı John Singleton tarafından oluşturulan 'Snowfall' FX'in yaklaşan suç ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Singleton, kendi yazdığı ve yönettiği 1991 yapımı "Boyz N the Hood/Artık Çocuk Değiller" filmi ile "En İyi Yönetmen" ve "En İyi Özgün Senaryo" dallarında Oscar'a aday gösterilmiştir. Henüz 24 yaşındayken Oscar'a aday gösterilen en genç kişi ünvanının da sahibi olmuştur. American Crime Story, Empire ve Rebel gibi dizilerde de yönetmenlik yapmıştır. Eric Amadio'nun da ortak yaratıcısı olduğu dizide Dave Andron, Thomas Schlamme ve Trevor Engelson yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimleri Adil El Arbi, Bilall Fallah ve John Singleton tarafından yapılan dizinin üretimi FX Productions tarafından yapılmaktadır.

2014 yılında Showtime için hazırlanan proje anlaşmazlıklar sonucu FX'e transfer olmuş, 30 Eylül 2016 tarihinde ilk sezon için 10 bölüm sipariş verilmiştir. Ekim ayında üretimine başlanan dizinin 2017 yılı içerisinde gösterime girmesi beklenmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler İngiliz aktör Damson Idris, İspanyol aktör Sergio Peris-Mencheta, Carter Hudson, Emily Rios (From Dusk Till Dawn: The Series, True Detective, Breaking Bad), Billy Magnussen (Boardwalk Empire), DeRay Davis, Andrew Howard (Hell on Wheels, Bates Motel, Agents of S.H.I.E.L.D.), Manuel Uriza, ABD'li ünlü aktör Tim Matheson (Hart of Dixie) ve Camila Banus (Mistresses) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Los Angeles, yıl 1983. "Kokain" adında bir fırtına geliyor. Snowfall, Los Angeles'da patlak veren ilk kokain salgınını ve şehrin üzerindeki radikal etkilerini konu edinmektedir.

  • - Franklin Saint (Damson Idris); Güç arayışı içerisinde olan genç bir sokak girişimcisi.
  • - Gustavo Zapata (Sergio Peris-Mencheta); Bir suç şebekesinde iktidar mücadelesi veren Meksikalı bir güreşçi.
  • - Teddy McDonald (Carter Hudson); Karanlık bir geçmişe sahip CIA ajanı.
  • - Luica Villanueva (Emily Rios); Meksikalı bir suç liderinin kızı.

Bu Yazı Toplam 4562 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM