Facebookta Paylaş Tweetle

Arrested Development 5. Sezon İçin 2016 Yılında Dönüyor

Tarih
03 Haz 2015
Yazar

Arrested Development 5. Sezon İçin  2016 Yılında Dönüyor

Mitchell Hurwitz tarafından yaratılan sitkom dizisi Arrested Development'in 5. sezon bölümleri 2016 yılında Netflix platformunda yayınlanacak.

Geçtiğimiz Nisan ayında dizinin yapımcısı Brian Grazer 5. sezonun olacağı ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Yeni bir açıklamada bulunan yapımcı diziye daha fazla bölüm yapılacağını belirterek 17 bölümden oluşacak yeni sezonun 2016 yılı baharında Netflix platformunda yayınlanacağını bildirdi.

Orijinal serisi 2003-2006 yılları arasında Fox kanalında gösterilen ve 3. sezon sonunda iptal edilen dizi Mayıs 2013 yılında Netflix platformunda yeni seri ile gösterime sunuldu.

Emmy ve Altın Küre ödüllerine sahip dizinin oyuncu kadrosunda Jason Bateman, Portia de Rossi, Will Arnett, Michael Cera, Alia Shawkat,Tony Hale, David Cross, Jeffrey Tambor ve Jessica Walter gibi isimler yer alıyor.

Dizide, batmanın eşiğinde olan bir aile şirketinin yöneticileri arasındaki zayıf bağlar konu ediliyor. Ekonomik durumları kötüye gidince zorda kalan aileler sosyetik adetler ve burjuva ahlakıyla ayakta kalmaya çalışıyor. Dürüst ve doğru adam Michael Bluth (Jason Bateman) ailesini bir arada tutmak ve şirketi kurtarmak için mücadele veriyor.

Bu Yazı Toplam 1811 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM