Facebookta Paylaş Tweetle

Nicki Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
21 Eki 2016
Yazar

Nicki Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Film yazarı ve yapımcı Kate Angelo (Will & Grace) tarafından oluşturulan 'Nicki' Freeform'un yaklaşan otobiyografi-komedi türündeki dizilerinden biridir.

Dizi, Trinidad doğumlu ve tüm zamanların en etkili kadın rapçisi olarak gösterilen Nicki Minaj'ın (gerçek adı Onika Tanya Maraj) Queens'de geçen çocukluk dönemini konu edinmektedir. Kate Angelo ile birlikte Nicki Minaj, Stella Bulochnikov, Aaron Kaplan, Antonia Ellis, Gee Roberson ve Brian Sher yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. 2016 Ocak ayında çekimlerine başlanan dizinin Ekim ayında gösterilmesi planlanıyordu. Ancak Minaj yaptığı açıklama ile dizinin prömiyer tarihinin ertelendiğini bildirdi. Üretimi Kapital Entertainment şirketi tarafından yapılan dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır.

Nicki Minaj'ın çocukluk dönemini Ariana Neal'in canlandıracağı dizide ayrıca Nicki'nin abisi "Jaylen" olarak McCarrie McCausland (Game of Silence, The Originals), annesi "Grace" olarak Selita Ebanks ve babası "Vincent" olarak Wesley Jonathan (The Soul Man) rol alacaktır. Ünlü şarkıcı da ilerleyen bölümlerde dizide görünecektir. Otuz dakikalık bölümlerden oluşacak komedi dizisi, 90'lı yıllarda ailesi ile birlikte Trinidad'dan Queens'e göç eden Nicki’nin büyümesini, dünyaca ünlü bir yıldız olma yolunda ilerlerken hem kişisel hem de müzikal açıdan gelişimini anlatacaktır.

Dizinin tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı ama "Anaconda" klibi ile yerini dolduralım istedik.

Bu Yazı Toplam 1418 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM