Facebookta Paylaş Tweetle

Barry Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
21 Eki 2016
Yazar

Barry Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

ABD'li aktör, komedyen, yazar ve yapımcı Bill Hader tarafından oluşturulan ve başrolünü paylaştığı 'Barry' HBO'nun 2018 yılında gösterime sunulacak komedi dizilerinden biridir.

Saturday Night Live'ın yıldızı Hader ile birlikte "Silicon Valley" ve "Seinfeld" dizilerinin yapımcısı Alec Berg dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Pilot bölüm ilk kez kamera arkasına geçen Hader tarafından yönetilecek. Senaryo ise Hader ve Alec Berg tarafından ortak kaleme alınacaktır.

Bill Hader'in "Barry" karakterini canlandıracağı dizide ayrıca Henry Winkler (Royal Pains, Childrens Hospital, Parks and Recreation), Stephen Root (Idiotsitter, Justified, Boardwalk Empire), Sarah Goldberg (Hindsight), Anthony Carrigan (Gotham) ve Glenn Fleshler (Billions, Boardwalk Empire) rol almaktadır.

Dizi, Ortabatı'da yaşayan ve düşük ücretle tetikçilik yapan, eski denizci Barry'i (Bill Hader) merkezine alır. Yalnız ve hayatından memnun bir yaşam sürdürürken, aldığı bir iş sonucunda birini öldürmek için Los Angeles'a gider. Fakat kendisini Los Angeles'ta bir tiyatro sahnesinde oyuncu olarak bulur.

Çekimlerine 2017 yılında Los Angeles'te başlanacak dizinin gösterimi 2018 yılı içerisinde yapılacaktır.

Bu Yazı Toplam 1729 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM