Facebookta Paylaş Tweetle

The Last Kingdom 2. Sezon Fragmanı

Tarih
21 Eki 2016
Yazar

Bernard Cornwell'in aynı isimli romanından uyarlanan BBC'nin tarihsel drama serisi The Last Kingdom'un 2. sezon fragmanı yayınlandı.

İkinci sezon Netflix'in de ortak yapımcısı olduğu dizi İngiltere'de BBC Two, Amerika'da ise BBC America kanalında gösterilmektedir. Ancak yeni anlaşma gereği Amerika ve uluslararası yayın hakları Netflix'e geçmiştir. 10 Ekim 2015 tarihinde ilk bölümü yayınlanmış ve sezonu sekiz bölüm ile tamamlamıştır. Henüz tarihi açıklanmayan ikinci sezon ise on bölümden oluşacaktır.

2016 Haziran ayında ikinci sezon çekimlerine Budapeşte'de başlanmıştır. Richard Rankin (Thirteen), İngiliz aktör Gerard Kearns (Shameless UK), Thure Lindhardt (Bron/Broen), Millie Brady (Mr Selfridge), Erik Madsen ve Peter McDonald ikinci sezon oyuncu kadrosuna dahil edilmiştir. Ayrıca İsveç gazetesi Aftonbladet'in haberine göre İsveçli aktörler Björn Bengtsson ve Magnus Samuelsson dizinin ana kadrosuna dahil edilmiştir. Magnus Samuelsson 1998 yılında Fas'ta düzenlenen "Dünyanın En Güçlü Adamı" yarışmasında kol güreş şampiyonu ilan edilmiştir. İkinci sezonun tüm bölümleri Stephen Butchard (House of Saddam) tarafından yazılmıştır.

Bu Yazı Toplam 2408 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM