Facebookta Paylaş Tweetle

Motive 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
03 Haz 2015
Yazar

Motive 4. Sezon Onayı Aldı

Dexter ve The Mentalist'in yaratıcısı Daniel Cerone tarafından yaratılan CTV kanalının suç draması Motive 4. sezon onayını aldı.

Kanada kanalı CTV'de yayınlanan dizi Amerika'nın ABC kanalında da gösterime sunuldu. Ancak düşük reytinglerinden dolayı ABC kanalı 2. sezonun ardından dizinin gösterimini durdurdu. Sezonları 13 bölümden oluşan diziye CTV devam dedi ve 4. sezon onayını verdi.

CTV'de sadık bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin 1. sezon prömiyeri 1,23 milyon, 2. sezon prömiyeri 1,24 milyon, 3. sezon prömiyeri ise 1,27 milyon kişi tarafından izlendi.

ABC kanalında ise dizinin fanatik hayranları olsa da derecelendirmeler oldukça zayıf. Dizinin reyting oranları 0.9-0.8 derecelerinde geziniyor.

Emmy ödüllü Daniel Cerone tarafından yaratılan dizinin yapımcılığına Rob Merilees ve Rob LaBelle katkıda bulunan isimler.

Başrolünde Kristin Lehman'ın (The Killing) yer aldığı dizide Louis Ferreira, Brendan Penny, Lauren Holly, Cameron Bright, Roger Cross, Valerie Tian ve Warren Christie kadroda yer alan oyuncular arasında.

Dizinin konusu, aynı zamanda bir anne olan Dedektif Angelika "Angie" Flynn (Kristin Lehman) etrafında döner. Her bölüm başlangıcında katil ve kurban izleyicilere gösterilir. Soruşturmalar, suç sebepleri ve ayrıntılar flashbacklerle ortaya dökülür.

3. Sezonu devam eden dizi 7 Haziran 2015 tarihinde sezon finalini yapacak ve 4. sezon çekimlerine Vancouver'de önümüzdeki sonbahar başlanacak.

Bu Yazı Toplam 1756 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM