Facebookta Paylaş Tweetle

K.C. Undercover 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
04 Haz 2015
Yazar

K.C. Undercover 2. Sezon Onayı Aldı

Corinne Marshall ve Rob Lotterstein tarafından yaratılan Disney Channel'ın sitkom dizisi K.C. Undercover 2. sezon onayını aldı.

1. Sezon gösterimi devam eden dizi 26 Haziran 2015 tarihinde 15. bölümü ile sezon finalini yapacak. İzleyici kitlesini genel olarak çocukların oluşturduğu dizi, 2-11 yaş aralığında Tv'nin en çok izlenen 1 numaralı dizisi ünvanına sahip.

Başrolünde Amerikalı genç oyuncu, şarkıcı ve model olarak bilinen Zendaya'nın yer aldığı komedi dizisinde ayrıca Veronica Dunne, Kamil McFadden, Trinitee Stokes, Tammy Townsend ve Kadeem Hardison rol alıyor. Zendaya, Shake It Up dizisinde canlandırdığı Rocky Blue karakteri ile ülkemizde de bilinir. Dizide, gizli ajan olan anne ve babasının izinden giderek casusluk yapan K.C. Cooper (Zendaya) her bölüm ülkeyi kurtarmak için gizli görevler üstlenirken, tipik aile sorunlarını da dengelemeye çalışmaktadır.

Rob Lotterstein Productions şirketi tarafından üretilen dizinin yönetici yapımcı ve yönetmen koltuğunda Jared Hoffman ve Vic Kaplan oturmaktadır.

Bu Yazı Toplam 3690 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM