Facebookta Paylaş Tweetle

Gilmore Girls: A Year in the Life Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Tarih
25 Eki 2016
Yazar

Gilmore Girls: A Year in the Life Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Gilmore Girls'ün devamı niteliğinde çekilen 'Gilmore Girls: A Year in the Life' Netflix'in yaklaşan komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

Amy Sherman-Palladino tarafından oluşturulan dizide eşi Daniel Palladino'da yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Lauren Graham, Patricia Fass Palmer, Helen Pai, Mel Efros ve Jenji Kohan ise yapımcı olarak görev almaktadır. Çekimleri California eyaletinin Burbank ve Beverly Hills şehirlerinde yapılan dizinin üretimi Warner Bros. Television ile birlikte Dorothy Parker Drank Here Productions şirketi tarafından yapılmaktadır.

İlk kez 5 Ekim 2000 tarihinde The WB kanalında ekranlara giriş yapan Emmy ödüllü komedi serisi "Gilmore Girls" toplam yedi sezon yüz elli üç bölüm yayında kalmıştır. Altıncı sezon The CW kanalına transfer olmuş ve 20 Mayıs 2007 tarihinde final yapmıştır.  29 Ocak 2016 tarihinde Netflix dizinin "Gilmore Girls: A Year in the Life" başlığı ile bir mini dizi olarak yeniden uyarlanacağını duyurdu. 90 dakikalık dört bölümden oluşacak dizinin tüm bölümleri 25 Kasım 2016 tarihinde yayınlanacaktır. Bölüm isimleri "Winter/Kış", "Spring/İlkbahar", "Summer/Yaz" ve "Fall/Sonbahar" başlıklarını taşımaktadır.

Orjinal dizinin oyuncu kadrosuna sahip dizide rol alan isimler Lauren Graham, Alexis Bledel, Melissa McCarthy, Keiko Agena, Yanic Truesdale, Scott Patterson, Kelly Bishop, Liza Weil, Jared Padalecki, Milo Ventimiglia, Sean Gunn, Chris Eigeman ve Matt Czuchry olarak açıklanmıştır.

Dizi, "seçmece" insanlardan oluşan Stars Hollow adlı hayali bir kasabada yaşayan Lorelai (Lauren Graham) ve kızı Rory'i (Alexis Bledel) merkezine alır. Birbirlerine çok benzeyen ve çok iyi iki arkadaş olan bu ana-kızın arasında güçlü bir ilişki vardır. İkisi de aynı ilgi alanlarına, aynı düşünme yetisine ve aynı bağımlılıklara sahiptir. Ve hayattaki aynı tecrübeleri yaşamaları da büyük bir olasılıktır. Lorelai, geçmişinde yaptığı hataları kızının da tekrarlamaması için elinden geleni yapar.

Bu Yazı Toplam 2770 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM