Facebookta Paylaş Tweetle

John Noble Elementary’e Katıldı

Tarih
04 Haz 2015
Yazar

John Noble Elementary’e Katıldı

Fringe'de Dr. Walter Bishop, Sleepy Hollow'da Henry Parrish karakterleri ile tanınan ve sevilen Avustralya'lı aktör John Noble, CBS kanalının dedektif dizisi Elementary'a katıldı.

Dizide düzenli olarak rol alacak olan ünlü oyuncu Sherlock Holmes'ın (Jonny Lee Miller) zengin ve yabancılaşmış babası rolü ile dizide yer alacak.

Sherlock Holmes'un yazarı Sir Arthur Conan Doyle'nin aynı isimli bir başka hikayesinden uyarlanan dizi Robert Doherty tarafından geliştirildi.

Robert Doherty John Noble'nin diziye katılması ile ilgili:

"John Noble'yi böyle önemli bir rolde görmekten daha mutlu olamazdık. Uzun yıllardır oyunculuğundan memnun kaldım - özellikle Fringe'de ki muazzam oyunculuğu - Jonny ve Lucy karşısında onu görmek için sabırsızlanıyorum. Bu heyecan verici bir sezon olacak." şeklinde açıklamada bulundu.

The Good Wife, Forever, 24 gibi dizilerde de konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu ek olarak “Lord of the Rings: The Two Towers” ve “Lord of the Rings: The Return of the King” filmleri ile de hatırlanır.

Kadrosunda Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn ve Jon Michael Hill gibi isimlerin yer aldığı dizi önümüzdeki sonbahar 4. sezonu ile CBS ekranlarında yayınlanacak.

Bu Yazı Toplam 1329 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM