Facebookta Paylaş Tweetle

Orphan Black 5. Sezon Üretimi Başlıyor

Tarih
25 Eki 2016
Yazar

Orphan Black 5. Sezon Üretimi Başlıyor

Kanada kanalı Space, Emmy ödüllü oyuncu Tatiana Maslany'in başrolünü paylaştığı bilim kurgu serisi Orphan Black'in beşinci ve final sezonu üretimine başlıyor.

Space, Temple Street Productions, BBC America ve Bell Media ortak yapımı ödüllü dizisi Orphan Black'in beşinci ve son sezon üretimine başlandığını duyurdu.

Kanadalı aktris Elyse Levesque (The Originals), Andrew Moodie (Covert Affairs), Simu Liu (Taken, Warehouse 13), Jenessa Grant (Reign) ve Stephen McHattie (The Strain) dizinin beşinci sezon kadrosuna dahil edildi.

Yeni sezon Elyse Levesque Neolution polisi "Dedektif Engers" olarak dizide rol alacak. Rachel'in yeni gizemli danışmanı "Mr. Frontenac" karakterini Andrew Moodie canlandıracak. Simu Liu Kira'nın yeni sınıf öğretmeni "Mr. Mitchell", Jenessa Grant genç adalı "Mud" ve Stephen McHattie ise Neolution'ın 170 yaşındaki efsanevi kurucusu "P.T. Westmoreland" karakterini canlandıracaktır.

Jordan Gavaris, Kristian Bruun, Maria Doyle Kennedy, Kevin Hanchard, Ari Millen, Josh Vokey, Evelyne Brochu ve Skyler Wexler'in ise yinelenen rolleri ile yeni sezonda tekrar görüneceği teyit edildi.

 

Bu Yazı Toplam 2023 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM